logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PS2 schp50004-dziwny obiaw

PiatyElement 06 Lip 2005 13:09 1278 6
REKLAMA
  • #1 1633055
    PiatyElement
    Poziom 21  
    witam mam ps2 jak w temacie. problem polega na tym ze są gry które czyta (zawsze za każdym razem je ładuje) a mam kilka gier których nigdy nie chce uruchomić. te gry których ta sztuka ps2 nie chce uruchomić uruchamiają się na innym ps bez problemu np: fifa 2003. pojawia się komunikat no data lub disk read error.
    ps. problem chyba tkwi w płytach w foormacie cd a dvd, tych drugich nie chce czytać. jednak jest tu tylko jedna soczewka - khs4000.
  • REKLAMA
  • #2 1633169
    Misiek 666
    Poziom 12  
    Masz przerobionego ps2 na piraty ? Jak nie to niedziw sie dlaczego Ci niechodzi :P:D
  • REKLAMA
  • #3 1633285
    Kristoff_PL
    Poziom 17  
    Masz objaw padającego laserka. Możesz spróbować podkręcić potencjometrem od czytania DVD tylko odrobinkę
  • #4 1635171
    PiatyElement
    Poziom 21  
    witam, podkręcę i zobaczymy co z tego wyniknie. Misiek nie jest przerobiony na piraty więc czemu mam się nie dziwic?????? jak by był przerobiony to by dvd czytał ????? ciekawe rzeczy opowiadasz....... bo te gry w formacie dvd są oryginalne i fimy dvd też oryginały a jednak ugryźć ich nie chce.
  • REKLAMA
  • #5 1635337
    gafek
    Poziom 17  
    Może przed pokręceniem czymkolwiek przyjrzyj się temu czytnikowi.Kurz i zanieczyszczenia robią swoje.Górna i dolna soczewka + lusterko.Jak będziesz pewny,że są krystalicznie czyste wtedy dopiero można pomyślec o regulacji mechaniki,a dopiero na samym końcu regulacji prądu pracy lasera.

    Pozdr.
  • #6 1641004
    Soul
    Poziom 11  
    Mam podobny problem. Konsola (V9) nie przerobiona, czyta jedne orginały a inne nie. Gdy czyszcze soczewki i prowadnice lasera wszystko jest ok lecz po pewnej chwili wszystko wraca do poprzedniego stanu. Wie ktoś co to może być???
  • REKLAMA
  • #7 1645833
    PiatyElement
    Poziom 21  
    regulacje prowadnicami, regulacje perkami i czyszczenie nic nie pomogło, klient zdecydował się na wymianę lasera. wiecie gdzie najtaniej można go nabyć ??????????
REKLAMA