Może ktos mi pomoże i podpowie mi jak mozna wejść pilotem w tryb serwisowy wiem ze są jakieś kombinacje na przyciskach pilota moze ktos miał takie problemy to DAEWOO MODEL DTH-29U7K-100D
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam_PREDATOR_ napisał:Wyłącz "Caps Lock" regulamin, podaj na PW/maila, prześlę parę trybów, może coś podpasujesz, ale to jest szukanie igły w stogu siana.
Popraw nagłówek tematu, bo wylądujesz w koszu