Witam,
Telewizor jak w temacie. Po podłączeniu standardowej siatkowej anteny (bez wzmacniacza, jedynie symetryzator) nie odbiera żadnych kanałów cyfrowych. Sprawdziłem siłę sygnału na telewizorze dla częstotliwości 690 MHz i jest doskonala. Mieszkam praktycznie w centrum Gdańska. Link do najbliższych nadajników: http://www.sat-charts.eu/nadajniki.php
W czym może być problem?
Telewizor jak w temacie. Po podłączeniu standardowej siatkowej anteny (bez wzmacniacza, jedynie symetryzator) nie odbiera żadnych kanałów cyfrowych. Sprawdziłem siłę sygnału na telewizorze dla częstotliwości 690 MHz i jest doskonala. Mieszkam praktycznie w centrum Gdańska. Link do najbliższych nadajników: http://www.sat-charts.eu/nadajniki.php
W czym może być problem?