Witam!
Jak w temacie ,nagle bez wcześniejszych objawów pojawiły się pionowe paski na monitorze .Z początku nie było widać zupełnie obrazu, teraz (po mechanicznym uderzeniu) pojawił się obraz a paski tak jakby się rozmyły. Fachowiec do którego dzwoniłem bez oglądania stwierdził że to matryca i TV nadaje się na złom,bo SONY matryc nie wymienia a i już jest po gwarancji. Model: SONY Bravia KDL50W656A
Załączam kilka zdjęć,czy to na pewno matryca ? czy może to coś innego i da radę to naprawić? Proszę o pomoc.
Jak w temacie ,nagle bez wcześniejszych objawów pojawiły się pionowe paski na monitorze .Z początku nie było widać zupełnie obrazu, teraz (po mechanicznym uderzeniu) pojawił się obraz a paski tak jakby się rozmyły. Fachowiec do którego dzwoniłem bez oglądania stwierdził że to matryca i TV nadaje się na złom,bo SONY matryc nie wymienia a i już jest po gwarancji. Model: SONY Bravia KDL50W656A
Załączam kilka zdjęć,czy to na pewno matryca ? czy może to coś innego i da radę to naprawić? Proszę o pomoc.