Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Tektronix
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amerykanski sklep internetowy

09 Lip 2005 15:16 4664 4
  • Poziom 12  
    POszukuje adresu strony www jakiegos dobrego amerykanskiego sklepu internetowego z narzedziami i podzespolami elektronicznymi. Jesli ktos zna to prosil bym o podanie.
  • Tektronix
  • Poziom 32  
    Trudno powiedziec jaki jet najlepszy. Ja korzystam z wielu i wybieram najtanszy. Nie wszystkie te sklepy wysylaja poza USA.
    Napisz czego poszukujesz to przesle ci kilka stron.
  • Tektronix
  • Poziom 37  
    np. www.jameco.com
    Korzystam z niego i maja dosc duzo wszystkiego. Fakt ze nie wszystko (np. na gieldzie balickiej jest duzo wiecej....). Nie napisales jakie narzedzia ale pewnie chodzi o wyposazenie pracowni elektronicznej.
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    GEneralnie wlasnie jestem w usa i chcem kupic podstawowe wyposarzenie jak lutownica multimer itp. i nie moge znalesc jakies fajnego taniego i dobrze wyposarzonego sklepu.
  • Poziom 37  
    Ja bym lutownicy na Twoim miejscu nie kupowal... ze wzgledu na napiecie = 120V chyba ze w zestawie z trafkiem. Tanie lutownice sa w Radioshack'u (www.radioshack.com lub siec sklepow) za $70 masz lutownice z elektroniczna regulacja temperatury. Zajrzyj pod adres ktory podalem a nie pozalujesz. Maja dosc duzo miernikow (Fluke, Metex , Texas Instruments) a takze oscyloskopy przenosne (takie jak miernik). Ja natomiast kupilem miernik Fluke w sieci sklepow Sears (www.sears.com), bardzo fajny.
    Ale jak juz tu jestes a bedziesz jeszcze chwile to poszukaj tu http://business.listings.ebay.com/Industrial-...ngItemListQQssPageNameZdcpBusinessTextNonFeat
    Kategori sa pomieszane ale po lewj stronie mozesz wybrac co potrzebujesz. Sprzet jest uzywany albo nowy aale warto zajrzec.
    Pozdrawiam