Witam, potrzebuje do w/w grafiki sterowników.
Byłem na stronie producenta, stery teoretycznie znajdują się na FTP tylko niemożna ich pobrać (mozna czekać do U*****j śmierci), więc proszę was o pomoc.
ps. przepraszam za foto. Niestety niedorobiłem sie "cyfrówki". (Obraz ze scanera - Karta w folii)
Z góry Dziękuje i Pozdrawiam.
Byłem na stronie producenta, stery teoretycznie znajdują się na FTP tylko niemożna ich pobrać (mozna czekać do U*****j śmierci), więc proszę was o pomoc.
ps. przepraszam za foto. Niestety niedorobiłem sie "cyfrówki". (Obraz ze scanera - Karta w folii)
Z góry Dziękuje i Pozdrawiam.