Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nieudana proba zdjecia simlocka

kamilozz 09 Lip 2005 19:46 1279 8
  • #1 09 Lip 2005 19:46
    kamilozz
    Poziom 9  

hejka..mam taki maly problem

mam telefon nokia 6610i i probuje sciagnac z niego simlocka za pomoca kalkulatora dct4...wpisuje kod i wyswietla mi sie nastepujacy komunikat: " nie mozna usunac ograniczen"

czy ktos moze mi powiedziec czemu i jak moge tego simlocka zdjac?

dzieki z gory

• #2 09 Lip 2005 19:49
    morgan_exe
    Spec od GSM

Komunikat wyswietlil sie dlatego ze za duzo razy wpisales bledny kod, wizyta w serwisie albo u kogos kto ma boxa do nokii DCT4 jest nieunikniona, sam nic nie zdziałasz w tym momencie. Zamykamy temat bo nie ma po co zasmiecac elki :)

• #3 09 Lip 2005 19:50
    dziuba
    Poziom 14  

jezeli probowales wiecej razy niz 3, to czeka cie tylko serwis

• #4 09 Lip 2005 19:56
    kamilozz
    Poziom 9  

a ma jeszcze takie pytanie...ille kosztowaloby mnie to w serwisie i co to jest box do nokii dct4?

• #6 09 Lip 2005 21:22
    dodo22
    Poziom 15  

panowie a to nie taki komunikat jest: "telefon z ograiczeniami" jak sie 5 razy zle wpisze kod. wtedy blokuje sie na wszystkie sieci.
    jak kolega ma "nie mozna usunac ograniczen" to po prostu dany kod nie pasuje.
    wloz karte sim tego operatora na ktrego jest simlock i zobacz czy przyjmie karte. jesli nie to rzeczywiscie wizyta w serwisie...

• #7 09 Lip 2005 21:29
    chillouty
    Poziom 22  

dodo22 napisał:
    panowie a to nie taki komunikat jest: "telefon z ograiczeniami" jak się 5 razy zle wpisze kod. wtedy blokuje się na wszystkie sieci.
    jak kolega ma "nie mozna usunac ograniczen" to po prostu dany kod nie pasuje.
    wloz karte sim tego operatora na ktrego jest simlock i zobacz czy przyjmie karte. jesli nie to rzeczywiscie wizyta w serwisie...

telefon z ograniczeniami - pojawia sie jak włozysz karte innego operatora, czyli ma smoka
    nie mozna usunac ograniczen- 5x zle wpisany kod

• #8 09 Lip 2005 21:42
    KarizmoGSM

Poziom 24  

dodo22

O czym ty gadasz nic się nie blokuje na wszystkie sieci tylko blokuje się możliwość zdjęcia kodem.
    Nigdy się z czyś takim nie spotkałem żeby się blokował na wszystkie sieci.

• #9 09 Lip 2005 21:57
    kamilozz
    Poziom 9  

wpisalem kod z 10 razy i nie zablokowalo mi sie nic, tylko po prostu nie moge zdjac simlocka..

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME