Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion - Radio Citroen xsara picasso nie gra, brak info na wyświetlaczu

Neodo 16 Paź 2016 20:34 978 1
  • #1 16 Paź 2016 20:34
    Neodo
    Poziom 7  

Witam
    Radio clarion, fabryczne r. prod samochodu 2004, auto sprowadzone wraz z radiem
    Clarion - Radio Citroen xsara picasso nie gra, brak info na wyświetlaczu

Opis problemu:

W radiu działa podświetlenie, słychać dźwięk pracy kieszeni CD natomiast nie ma żadnych informacji na wyświetlaczu ani nie grają piosenki.

Kroki podjęte dotychczas

-Odłączalem je i podłączalem kilka razy
    -Podłączałem radio niefabryczne - gra
    -Wymieniłem na rozkodowane radio od innego picasso - taki sam objaw jak w moim

Za radiem mam tylko kabel od anteny, wtyczke zasilajacą iso oraz wtyczke iso głośników. W radiu są miejsca na dodatkowe 3 mniejsze kostki iso których nie mam.
    Informuje że zapoznałem się z wieloma tematami odnośnie radia W tym samochodzie I nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Co można dalej zrobić? Mam wrażenie jakby brakowało kabla do wyświetlacza Ale wtedy by chociaż grało.

Pozdrawiam

Edit - rozwiązano. Okazało się że moje radio jest trwale uszkodzone i bardziej opłacało się kupić nowe niż naprawiać to. Co ciekawe radio które miałem na podmiane także było uszkodzone w ten sam sposób... Złośliwość rzeczy martwych ☺

• #2 17 Paź 2016 07:59
    djlj24
    Spec od car audio

Brak podłączenia z linią mulitpex. Do sprawdzenia przewody wchodzące na styki A2 i A3 kostki zasilającej. Ewentualnie problem leży po stronie wyświetlacza - jeżeli dodatkowo nie pokazuje komunikatów stanu (czyli np. otwarte drzwi) to także nie ma połączenia z magistralą multiplex.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME