Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC One X - Po wymianie baterii telefon nie działa

03 Lis 2016 18:05 1083 6
 • Poziom 11  
  Witam. Po kilku latach użytkowania Htc One X postanowiłem wymienić baterię ponieważ trzymała tylko 3-4 godziny przy samym przeglądaniu internetu. Nie korzystałem z serwisu postanowiłem sam ją wymienić według poradników i filmików z YT. Po złożeniu telefonu podłączam ładowarkę i mruga czerwona dioda non stop, podłączając do komputera system nie rozpoznaje urządzenia. Czy mogłem uszkodzić telefon podłączając taśmy nie w tej samej kolejności co na filmach. Hard Reset nie reaguje. Proszę o pomoc. :cry:
 • Poziom 12  
  Wyjmij i podłącz ponownie baterię tak jak na filmikach to robią
 • Poziom 11  
  Zrobiłem tak i teraz po podłączeniu ładowarki oczywiście oryginalnej czerwona dioda zaczyna świecić 30 sekund i znowu zaczyna mrugać na czerwono ciągle. Natomiast po podłączeniu do komputera wykrywa: Urządzenie kompozytowe USB z żółtym wykrzyknikiem i po około 2 minutach rozłącza się z komputerem, dioda czerwona mruga cały czas. Ech...po co mi to było :cry:
 • Poziom 12  
  Jeśli masz jeszcze tą starą baterię włóż ją do telefonu i spróbuj go włączyć, jeśli się włączy, wina leży po stronie baterii (tej nowej), może to skutkować większym napięciem baterii, dioda mruga, jak napięcie jest trochę większe napięcie, a jeśli będzie tak samo jak z tą nową to wina leży po stronie telefonu
 • Poziom 11  
  Możliwe, że coś niechcący uszkodziłem lub taśmy wpinałem w kolejności takiej jak trzeba. Na starej baterii jest to samo świeci dioda 30 sekund i potem mruga na czerwono.Chyba uwaliłem telefon :(
 • Poziom 12  
  Zanieś do serwisu a powiedzą co nie tak, a jak nie chcesz byc może jest rozładowana bateria (i ta nowa i ta stara) podłącz telefon na noc do ładowarki i zobacz rano, czy coś się zmieniło(oczywiście na tej nowej baterii)
 • Poziom 11  
  Uszkodziłem telefon,niestety.