logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Oddam] Telewizor PANASONIC TX-25XD1E - włącza się

green101 17 Lis 2016 12:37 3993 0
REKLAMA
  • #1 16067610
    green101
    Poziom 10  
    Posty: 96
    Ocena: 3
    Witam

    Do oddania ma telewizor PANASONIC TX-25XD1E, który stoi już dość długo w piwnicy. Z tego co pamiętam włącza się, ale miał jakiś problem ze strojeniem kanałów, nie pamiętam dokładnie, to było laaaaata temu. Niestety nie mam już do niego pilota, oddaje na części lub do naprawy, stan jak na zdjęciach.

    WAŻNE: ODBIÓR TYLKO OSOBISTY W OLSZTYNIE.

    [Oddam] Telewizor PANASONIC TX-25XD1E - włącza się [Oddam] Telewizor PANASONIC TX-25XD1E - włącza się [Oddam] Telewizor PANASONIC TX-25XD1E - włącza się
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
REKLAMA