Witam
Do oddania ma telewizor PANASONIC TX-25XD1E, który stoi już dość długo w piwnicy. Z tego co pamiętam włącza się, ale miał jakiś problem ze strojeniem kanałów, nie pamiętam dokładnie, to było laaaaata temu. Niestety nie mam już do niego pilota, oddaje na części lub do naprawy, stan jak na zdjęciach.
WAŻNE: ODBIÓR TYLKO OSOBISTY W OLSZTYNIE.
Do oddania ma telewizor PANASONIC TX-25XD1E, który stoi już dość długo w piwnicy. Z tego co pamiętam włącza się, ale miał jakiś problem ze strojeniem kanałów, nie pamiętam dokładnie, to było laaaaata temu. Niestety nie mam już do niego pilota, oddaje na części lub do naprawy, stan jak na zdjęciach.
WAŻNE: ODBIÓR TYLKO OSOBISTY W OLSZTYNIE.