hm zaglądalem do srodka, wszystkie zębatki niby ok ( cale cztery pod ta dzwignią)
ona wypycha taką jedna i działa wtedy traktor
problem w tym ze czasem nie wypycha jej i traktor nie dziala
w czym moze byc problem bo ja nic nie widze?
ona wypycha taką jedna i działa wtedy traktor
problem w tym ze czasem nie wypycha jej i traktor nie dziala
w czym moze byc problem bo ja nic nie widze?