Mam z nim taki problem, ze raz wykrywa karte SIM a raz nie. Po wyłączeniu zasilania nie łaczy się z siecią. Muszę wchodzić w menu routera i kilka razy odświeżyć i za któryms razem zobaczy SIM i się łączy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam