Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Dorobienie przełącznika w pickupie gitary odłączająceg zasil. baterii

IrekCA 02 Sty 2017 13:04 888 0
  • #1 02 Sty 2017 13:04
    IrekCA
    Poziom 4  

Witam serdecznie, 
potrzebuję zlecić dorobienie mikroprzełącznika - jak w temacie, ponieważ chciałbym wpiąć aktywny pickup Fishman Rare Earth Blend do aktywnego układu przedwzmacniacza istniejącego już w gitarze. Przedwzmacniacz Artec jest dedykowany dla dwóch pasywnych przetworników: piezo i elektromagnetycznego (ma 2 gniazda wejściowe minijack) i posiada dodatkowo tuner. W miejsce pickupa elektromagnetycznego udało mi się podłączyć Fishmana... i całość bardzo dobrze działa - mogę mieszać jego sygnał z sygnałem drugiego pickupa "piezo" zamontowanego pod mostkiem. Niestety, takie "trwałe" połączenie skutkuje rozładowywaniem się dwóch małych baterii zasilających Fishmana (Energizer 357/303 1,55V) zaledwie w kilka dni :-( Podejrzewam, że zidentyfikowanie przewodu zasilającego (z pickupa biegną 3 przewody ring, tip, slave + 4-ty oplot) to nie problem. Wyzwaniem będzie dorobienie jakiegoś zgrabnego przełączniczka, podłączenie i zainstalowanie go na boku obudowy pickupa. 
Jest też m [Zlecę] Dorobienie przełącznika w pickupie gitary odłączająceg zasil. baterii [Zlecę] Dorobienie przełącznika w pickupie gitary odłączająceg zasil. baterii ożliwość wykorzystania do odłączenia zasilania Fishmana przełącznika "Phase" w preampie Artec - wtedy całe sterowanie miałbym w panelu preampa, jednak wyobrażam sobie, że to wymagałoby większej ingerencji w jego układ, a tym samym nakładu i kosztów pracy. 
Mam nadzieję uzyskać pomoc od osoby specjalizującej się właśnie w elektronice gitarowej.
    Czas realizacji max. 2 tygodnie.
    Budżet ok. 100 zł do dogadania, ponieważ trudno mi dokładnie oszacować taką pracę.
    Forma i rodzaj zawarcia umowy do uzgodnienia poprzez pocztę e-mail.
    Posiadam zdjęcia preampu gitary i wnętrza pickupa po zdjęciu jego obudowy. W razie czego udzielę bardziej szczegółowych informacji.
    Wolałbym wykonawcę z okolic Warszawy, Piaseczna, Raszyna, czy Pruszkowa aby móc osobiście dostarczyć urządzenie i wszystko ustalić.
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Sklep HeluKabel