witam dostałem do naprawy tv philipsa L9.1e
obraz jest ok natomiast niema głosu może ktoś
z kolegów spotkał sie z takim uszkodzeniem.
Pozdrawiam
obraz jest ok natomiast niema głosu może ktoś
z kolegów spotkał sie z takim uszkodzeniem.
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam