Witam. W moim radiu pojawił sie komunikat :TEL CALL" i jest wyciszone. Przypuszczam, ze jest to komunikat jaki pojawia się przy połączeniu telefonicznym jeżeli rozmawiamy przez zestaw głosnomowiacy sprzezony z radiem. tylko, ze ja takiego zestawu nie mam. Nie wiem jak to wyłączyć, reset nie pomaga, wszystkie przyciski sa nieaktywne. prosze o pomoc
Tomek
Tomek