Witam,
Zamówiłem ostatnio kość ram 4 GB DDR 3 żeby dodać do komputer i mieć 12 GB RAM gdy zamontowałem w komputerze włączyłem i zobaczyłem ze w panelu sterowania w zakładce pamieć mój system zarezerwował sobie te 4 GB RAM używając obecnie 5,1 GB RAM a mi do gier pozostaje tylko 6,9 GB RAM proszę o pomoc
.
Zamówiłem ostatnio kość ram 4 GB DDR 3 żeby dodać do komputer i mieć 12 GB RAM gdy zamontowałem w komputerze włączyłem i zobaczyłem ze w panelu sterowania w zakładce pamieć mój system zarezerwował sobie te 4 GB RAM używając obecnie 5,1 GB RAM a mi do gier pozostaje tylko 6,9 GB RAM proszę o pomoc