Dzień dobry.
Mam problem z ładowaniem Samsunga Galaxy Note 4.
Mam włączona opcję szybkiego ładowania, na pasku telefonu napisane jest, że ta opcja działa ( często widziałem w wątkach, że działało im tylko normalne ładowanie ), natomiast telefon strasznie wolno się ładuje, wolniej niż przy normalnym.
Dodam, że to raczej nie wina telefonu. Chwilę przed tym zdarzeniem, ładowałem tą ładowarką HTC M920, czy to może być tego wina?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Mam problem z ładowaniem Samsunga Galaxy Note 4.
Mam włączona opcję szybkiego ładowania, na pasku telefonu napisane jest, że ta opcja działa ( często widziałem w wątkach, że działało im tylko normalne ładowanie ), natomiast telefon strasznie wolno się ładuje, wolniej niż przy normalnym.
Dodam, że to raczej nie wina telefonu. Chwilę przed tym zdarzeniem, ładowałem tą ładowarką HTC M920, czy to może być tego wina?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.