#1 1667215 20 Lip 2005 11:52 JERRY41 JERRY41 Poziom 11 Posty: 8 Autor tematu Post #1 1667215 20 Lip 2005 11:52 Witam, mam pytanie może ktoś wie do czego służy przełącznik na akumulatorze w kamerze Panasonic NV-VX3EN. Z gory dzięki i pozdrawiam.
#2 1667925 20 Lip 2005 16:27 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #2 1667925 20 Lip 2005 16:27 Jak masz kilka akumulatorków to żebyś wiedział który jest naładowany lub nie. Jak masz tylko jeden to niema sensu przełączać.
#3 1668303 20 Lip 2005 18:59 JERRY41 JERRY41 Poziom 11 Posty: 8 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 1668303 20 Lip 2005 18:59 Wielkie dzięki. Okazało sie to takie proste a wystarczyło pośleć.