Witam mam pytanie czy przy wymianie oleju w tym Fordzie jest jakas inspekcja którą trzeba wykasowac, bo kupiłem niedawno i chce jutro wymienic ten olej bo juz rok minął od wymiany i nie chce miec niespodzianek. Za odpowiedzi z góry dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamBartłomiej napisał:Gia - elektryczne wycieraczki i spryskiwacze reflektorów