Dzień dobry.
Panowie, pralka Samsung, moduł w żelu - wyskrobałem ubity układ scalony 2GR2280Z (tak mi się udało odczytać z kawałków) oraz rezystor tuż obok układu scalonego (zdjęcie poniżej). Wygląda mi, że jest albo: czerwony/czerwony/złoty/złoty lub brązowy/czerwony/złoty/złoty, czyli wyglądałoby, że ma 1,2Ω lub 2,2Ω. Nigdy się nie spotkałem z tak małą wartością rezystora w układzie zasilania pralki, dlatego wolę zapytać. Czy faktycznie? Ma ktoś doświadczenie i mógłby potwierdzić?
Pozdrawiam
Panowie, pralka Samsung, moduł w żelu - wyskrobałem ubity układ scalony 2GR2280Z (tak mi się udało odczytać z kawałków) oraz rezystor tuż obok układu scalonego (zdjęcie poniżej). Wygląda mi, że jest albo: czerwony/czerwony/złoty/złoty lub brązowy/czerwony/złoty/złoty, czyli wyglądałoby, że ma 1,2Ω lub 2,2Ω. Nigdy się nie spotkałem z tak małą wartością rezystora w układzie zasilania pralki, dlatego wolę zapytać. Czy faktycznie? Ma ktoś doświadczenie i mógłby potwierdzić?
Pozdrawiam