Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karcher HDS895 - przerywa pracę

Sharks78 18 Feb 2017 23:57 3738 6
    Sharks78
    Level 1  
    Witam mam pytanie dot pracy myjki Karcher tj przy włączenie karchera i lancy myjka zakańczane silnik na sekundę i tak wkoło włącza się i wyłącza i to wszystko. Z góry dziekuje
    pablo251
    Level 13  
    Prawdopodobnie leci woda z dyszy w małej ilości a to skutkuje dobijaniem ciśnienia wew myjki przez to cyklicznie się załancza .Sprawdź szczelnośc zaworu w lancy
    rolewiczmich
    Level 2  
    To gówno prawda że założysz mniejsza dysze i będziesz mieć lepsze ciśnienie. A jeżeli chodzi o tą pompę która kupiłeś to może być uszkodzony tylko jeden oring i nie będzie ciśnienia w tej pompie która kupiłeś jest tam zawór podkręcania ciśnienia musisz go wykręcić i jest tam taki grzybek zobacz czy jest na nim oring jeżeli to nie pomoże to jest jeszcze jeden zawór koło wężownicy przy którym jest zamotowany termostad od góry jest imbus trzeba go rozkręcić i jest tam taki zaworek ciężko się go wyciąga ale jest prosty sposób trzeba podpiąć wodę i poprostu ja załączyć wtedy wyskoczy sam oglądnąć go czy ma wszystkie oringi nasmorowac i wsadzić i zakręcić jak dalej nie będzie chodził to napisz to podpowiem Ci coś wiecej
    pablo251
    Level 13  
    A kto powiedział że wymienić dyszę?Chodzi o to że zawór spustowy nie trzyma wody i pompa cały czas musi dobić wodę do stanu kiedy elektrozawór odłączy prąd
    rolewiczmich
    Level 2  
    Jak chodzi o włączanie się urządzenia czyli coś nie trzyma spróbowałbyś wyciągnąć zawór od hemi i zobacz czy trzyma wystarczy wsadzić do buzi i pociągnąć jeżeli to nie pomoże to przyczyną jest inna jak nie będzie działać poprawnie to napisz bezpośrednio do mnie podaje maila rolewiczmichal(malpa)gmail.com
    PS pracowałem w karcher polska
    marbuki
    Level 8  
    Proszę o kontakt tel do Pana Michała
    dormika
    Level 13  
    Przyczyna może być banalnie prosta - zapchana głowica (dysza), zakamieniona wężownica, skręcony zawór na pompie. Zapchany filtr poboru ( mogą być dwa). Odkręć przewód i uruchom, wtedy będziesz widział gdzie przyczyna.