Witam
Temat przywracania starego softu przeczytałem na (elektrodzie który jest już zamknięty)też na różnych forach nie tylko polskojęzycznych i robiłem wszystko według instrukcji i pokazują mi się takie informacje: BIEŻĄCA WERSJA OPROGRAMOWANIA ODBIORNIKA TV - INFORMACJE
BOOR(R) :01.01
APP(R) :03.54
i po próbie inst: AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA NIE POWIODŁA SIĘ BŁĄD 0X11
czy ktoś przerabiał temat z tym błędem aktualizacji ?
i też pytanie czy w wyżej wymienionym modelu można odblokować funkcję odtwarzania filmów z USB ?
Temat przywracania starego softu przeczytałem na (elektrodzie który jest już zamknięty)też na różnych forach nie tylko polskojęzycznych i robiłem wszystko według instrukcji i pokazują mi się takie informacje: BIEŻĄCA WERSJA OPROGRAMOWANIA ODBIORNIKA TV - INFORMACJE
BOOR(R) :01.01
APP(R) :03.54
i po próbie inst: AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA NIE POWIODŁA SIĘ BŁĄD 0X11
czy ktoś przerabiał temat z tym błędem aktualizacji ?
i też pytanie czy w wyżej wymienionym modelu można odblokować funkcję odtwarzania filmów z USB ?