Witajcie
Niestety moja Xperia wylądowała ostatnio w wodzie była tam bardzo krótko ale to jej wystarczyło.. Wszystkie funkcje w niej działają uruchamia się itd lecz nic nie widać na lcd tzn tak jakby się podświetlał delikatnie ale nie ma obrazu dotyk działa ponieważ po włączeniu telefonu słychać dźwięk dotyku.. Czy podsunie ktoś jakiś pomysł? Dziś wyczyściłem pałeczką i izopropanolem płytę i delikatnie podgrzałem ja opalarka niestety nic to nie pomogło.
Niestety moja Xperia wylądowała ostatnio w wodzie była tam bardzo krótko ale to jej wystarczyło.. Wszystkie funkcje w niej działają uruchamia się itd lecz nic nie widać na lcd tzn tak jakby się podświetlał delikatnie ale nie ma obrazu dotyk działa ponieważ po włączeniu telefonu słychać dźwięk dotyku.. Czy podsunie ktoś jakiś pomysł? Dziś wyczyściłem pałeczką i izopropanolem płytę i delikatnie podgrzałem ja opalarka niestety nic to nie pomogło.