W TV Panasonic TX-25MD4P padł tranzystor końcowy H i dioda w korekcji D552 RU3LFA1, naprawiłem i po miesiącu ten komplecik padł znowu, wymieniłem i pewnie padnie znowu, może ktoś już coś takiego przerabiał i zechce mi pomóc.
pozdrawiam multifan
pozdrawiam multifan