Witam.
Mam zamiar kupić radyjko do auta.
BOSSAUDIO MP3-3060R lub PIONEER DEH-P5700MP
Co o tym myślicie ewentualnie coś doradzicie.
Dzięki i Pozdrawiam.
http://eturbo.xantos.pl/sklep/product_info.ph...0&osCsid=01d10edf920c144b605713bc0fbe843f
http://www.plazmacity.pl/index.php?go=prodlis...mp;PHPSESSID=e8739289aaa4da00572ed48d75f38f89
Post przeniosłem. <SławeK>
Mam zamiar kupić radyjko do auta.
BOSSAUDIO MP3-3060R lub PIONEER DEH-P5700MP
Co o tym myślicie ewentualnie coś doradzicie.
Dzięki i Pozdrawiam.
http://eturbo.xantos.pl/sklep/product_info.ph...0&osCsid=01d10edf920c144b605713bc0fbe843f
http://www.plazmacity.pl/index.php?go=prodlis...mp;PHPSESSID=e8739289aaa4da00572ed48d75f38f89
Post przeniosłem. <SławeK>