Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vordon ht-869v2 problemy z podłaczeniem telefonu i wybranie loga

12 Kwi 2017 13:37 13803 4
  • Poziom 7  
    Witam szuka pomocy zakupiłem niedawno o te radio wszystko oki ale mam kilka pytań.Zmieniłem karte pamieci z automapa i nie moge połaczyc sie z telefonem,podłaczam pendriwa bez problemu go czyta a tel nie widzi wczesniej wszystko hasało czy ma to jakis wpływ czy wina radia oraz drugie pytanie nie moge ustawic loga niestety nie ma tej opcji w moim radiu moze przeszukałem je całem
  • Poziom 10  
    Też kupiłem to radio i mam dokładnie taką samą sytuację z brakiem mozliwości wyboru loga marki auta. Nie ma tam takiej opcji.

Co do telefonu, to wogóle mi się nie łączy. Nie wiem czy przypadkiem Android 6.0 nie przerasta możliwości tego radia. Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji ani opisu, jakie opcje w telefonie powłączać, żeby zadziałał MirrorLink. Instrukcja ekranowa wyświetlana na ekranie jest nieadekwatna do opcji w telefonie. Informacji w necie o tym radiu jak na lekarstwo, tylko fake-owe opinie w sklepach i porównywarkach cen.
  • Poziom 21  
    Witam.
    Menu z wyborem loga samochodu jest zablokowane - trzeba odblokować

vordon ht-869v2 problemy z podłaczeniem telefonu i wybranie loga vordon ht-869v2 problemy z podłaczeniem telefonu i wybranie loga

Z Menu głównego wybieramy Ustawienia (ikona pod zegarem) -> Informacje o urządzeniu -> Przywróć ustawi... -> wpisujemy PIN 3711 -> Others -> Logo option przełączamy na Enable -> SAVE
    Dodatkowo można jeszcze wyłączyć nie używane elementy w Menu i fale średnie (MW) w radiu:
    <- (powrót do poprzedniego Menu)
    lub z Menu głównego ponownie wybieramy Ustawienia (ikona pod zegarem) -> Informacje o urządzeniu -> Przywróć ustawi... -> wpisujemy PIN 3711-> Radio -> MW band z MW1/2 przełączamy na NO -> SAVE
    Wyłączamy zapłon, odczekujemy moment. Wszystkie ustawienia zostają wykasowane.
    Uruchamiamy
    Ustawienia (ikona pod zegarem) -> Boot logo -> PIN 8888 -> wybieramy logo samochodu -> Update.
    Wyłączamy zapłon, odczekujemy moment. Uruchamiamy z logo samochodu ale po wybraniu logo samochodu nie można powrócić do fabrycznego logo Vordon (chyba że z karty SD). Ustawiamy ponownie język, stacje FM, czas itd.

MirrorLink działa - przynajmniej z Huawei Honor8 czy Xiaomi redmi 3s (chińszczyzna zawsze "dogada się" z chińszczyzną :))
    Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Witam. Też mam problem z mirrorlinkiem.
    Ustawiłem w ustawieniach telefonu debugowanie USB itd. Jak jest wyświetlane na instrukcji w radiu.
    Ale nie kopiuje obrazu z telefonu. Posiadam HTC desire 820.
  • Poziom 7  
    Dzisiaj walczyłem z tym samym problemem -rozwiązanie jest banale:
    -Włączamy tryb debugowania przez usb
    -Tryb usb ustawiamy na tylko ładowanie
    -Zaznaczamy weryfikuj aplikację przez USB

Testowanie na LG k10 oraz HTC desire 820 -oba udało się podłączyć.