Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki Rejestrator CCTV Kupić ?

calcio23 24 Apr 2017 17:38 1494 9
Optex
    calcio23
    Level 10  
    Dostałem oferty na 3 modele rejestratorów, ma on zastąpić stary wysłużony rejestrator BCS-0804E z kamerami :

1 x lv-n900ir20w

4 x kpc-136zelp

1 x lv-n900ir20tf

i 2 x jakieś stare kopułkowe kamery

na razie chcę zmienić rejestrator , potem kamery, jeśli chodzi o rejestrator to dostałem 3 oferty :

HCVR DAHUA DHI-HCVR5108HS-S3 - 600 zł

DS-7208HGHI-SH HIKVISION HQ - 798 zł

BCS-CVR0801E-IV - 644 zł

który z tych rejestratorów będzie najlepszy ???

co do kamer to dostałem ofertę na Dahua modele :

HDW1220MP lub HFW1200RMP obydwie 2 mp w cenie 160 zł za sztukę.
  • Optex
    michualex

Level 24  
    calcio23 wrote:
    na razie chcę zmienić rejestrator , potem kamery, jeśli chodzi o rejestrator to dostałem 3 oferty :

wszystkie są spoko :) jak chcesz znać moją ocenę to:
    1. Hikvision
    2. Dahua
    3. BCS
    calcio23
    Level 10  
    michualex - a jak oceniasz te kamery ???
  • Optex
    michualex

Level 24  
    Jeżeli kupisz rejestrator danej firmy to zastanów się nad kameram tego samego producenta.

To co podałeś to mierne kamery. Na nieoświetlonym terenie radzić będą sobie słabo.

Jak DAHUA to polecam ci:
    DH-HAC-HFW1220BP-028

Jeżeli Hik to:
    DS 2CE16D7TIT3

A BCSa ci nie polecam bo miałem ostatnio problemy z nimi i uważam że ich produkty HDCVI wypadają słabo na tle konkurencji.
    Fotodetektor

Level 30  
    Zobacz ten model Rejestrator hybrydowy HVR DS-7608HI-ST/A 8 kanałow IP + 8 analogowych Hikvision.
    michualex

Level 24  
    Fotodetektor wrote:
    Zobacz ten model Rejestrator hybrydowy HVR DS-7608HI-ST/A 8 kanałow IP + 8 analogowych Hikvision.

A po co mu produkt 2x droższy jak nie ma tam kamer IP?
    raffin
    Level 24  
    Wszystkie wypisane przez Ciebie modele rejestratorów w 1 poście też obsługują IP :)
    Fotodetektor

Level 30  
    michualex wrote:
    Fotodetektor wrote:

A po co mu produkt 2x droższy jak nie ma tam kamer IP?

Nie zadawaj pytan nie wnoszących nic do tematu. Skup się na swojej wypowiedz w temacie !!!
    calcio23
    Level 10  
    michualex

jestem już prawie zdecydowany na HCVR DAHUA DHI-HCVR5108HS-S3 za 600 zł z 3 letnią gwarancją i do tego kamery wewnątrz ( jest bardzo dobre oświetlenie ) : HDW1220RP-0280B , co do kamer na zewnątrz jeszcze myślę , i pytanie co do rejestratora bo dowiedziałem się że nagrywa obraz full hd, tylko w 15 kl/s co może powodować nieznaczne przycięcia , natomiast wyższy model nagrywa już w 25 kl/s i nie ma przycięć , a nie chciałbym żeby przy kupieniu nowego rejestratora i kamer cięło mi się jak na starym rejestratorze.
    suworow
    VIP Meritorious for electroda.pl
    calcio23 wrote:
    e nagrywa obraz full hd, tylko w 15 kl/s co może powodować nieznaczne przycięcia , natomiast wyższy model nagrywa już w 25 kl/s i nie ma przycięć , a nie chciałbym żeby przy kupieniu nowego rejestratora i kamer cięło mi się jak na starym rejestratorze.

A kolega chce nagrywać filmy czy materiał dowodowy? ;)