Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel BE1 v16B BE1C-1CERPL1 - pośba o flash

26 Lip 2005 16:09 1333 10
  • Poziom 26  
    Telefon sie nie włączał ani nie działało ładowanie baterii. Użyłem Andromedy i zrobiłem unlock- nic. Zrobiłem reset - nic. Ponownie unlock - nic (no może nie zupełnie nic bo w któryms momencie zabawy z Andromedą przy próbie włączenia zaczął wydawać krótki dźwięk). Odpaliłem Robsona i zrobiłem unlock - nic. Zrobiłem reset - telefon wstał !! Jednak radość trwała krótko, ponieważ po włożeniu karty SIM tel włącza sie tylko na sekunde i gaśnie. Bez karty SIM wszystko w porządku (nawet dzwoni na 112)
    Słyszałem że teraz ratuje mnie flashowanie, tylko skąd wziąść odpowiedni flash do tego modelu ? Może koś poratuje ?

Podaje szczegółowe dane:

AMD 1MB (014A)
    BE1 v16B
    GB116B/CB39B100
    BE1C-1CERPL1
    3DS06266ACAA
  • Computer Controls
  • Computer Controls
  • Poziom 13  
    oj tej Andromedy nie używaj do tej wersji bo już się więcej nie skomunikuje z komp lepiej Zulea do tego.
  • Spec od GSM
    Paweł604244407 co za bzdury.Jeśli nawet uwali co może nieraz nastąpic to na pewno będzie można wgrać inny soft.Fakt że niektóre wersje lepij idą na Zueli ale niektóre z kolei uwala .To zreszta zależy który Zuela
  • Poziom 13  
    bzdury to to nie są akurat ta Andromeda to jest konkretny shit może nie miałeś na niej takiego przypadku ale ja tak i to nie raz(nie mówię o tych co padła bateria przy wgrywaniu) zgadzam się że obydwa programy są siebie warte ale to dawne czasy nie ma się co kłócić i zniechęcać aspirantów:D
  • Poziom 26  
    ftb: dzięki, poszło ! Wszystko hula tylko IMEI jest teraz inny. Tymi progsami co mam nie moge zmienić. Czym moge przywrócic oryginalny ?
  • Spec od GSM
    sprobuj moze alcatel toolbox by emsi v1.015b...
  • Spec od GSM
    z tego co pamietam to chyba imei zmienialem Zuelą (DB11z8 w dosie) ktory jak uwalił to Andromedą ściągało się locka i bylo ok .Nie robiłem toolbox by emsi v1.015b ale może to dobry pomysł
  • Poziom 26  
    Mam alcatel toolbox by emsi v1.015b free limited version i tam zmiana IMEi jest nieaktywna. Dosowe programy Zulei (kilka wersji) wywalaja error. Podobnie Alcatel Workshop 5.0. Jak ktos ma pełna wersję alcatel toolbox albo jakiś sprawdzony program do zmiany IMEI w BE1 to niech podrzuci
  • Spec od GSM
    pamietaj że Zuela 11Z8 tylko w DOsie.Musi to zadziałać.