Witam
Od jakiegoś czasu wychodzą mi rozmazane etykiety na listy przewozowe.
Do niedawna miałem taki problem co kilka etykiet, teraz zaczął się on nasilać i większość etykiet na tej drukarce wychodzi mniej więcej tak jak na załączonym obrazku. (na czerwono zamazałem dane osobowe, ale po lewej stronie
Stawiam na rolkę napędzającą bo już kilka tysięcy etykiet wydrukowała.
Może pamięć, może macie jakieś inne pomysły.
Jutro przywiozę do firmy środek do regeneracji gumy i spruje tymczasowo zregenerować tą rolkę ale może międzyczasie podpowiecie mi czy to na pewno rolka lub gdzie szukać przyczyny takiego wydruku.
Od jakiegoś czasu wychodzą mi rozmazane etykiety na listy przewozowe.
Do niedawna miałem taki problem co kilka etykiet, teraz zaczął się on nasilać i większość etykiet na tej drukarce wychodzi mniej więcej tak jak na załączonym obrazku. (na czerwono zamazałem dane osobowe, ale po lewej stronie
Stawiam na rolkę napędzającą bo już kilka tysięcy etykiet wydrukowała.
Może pamięć, może macie jakieś inne pomysły.
Jutro przywiozę do firmy środek do regeneracji gumy i spruje tymczasowo zregenerować tą rolkę ale może międzyczasie podpowiecie mi czy to na pewno rolka lub gdzie szukać przyczyny takiego wydruku.