#1 1684367 26 Lip 2005 21:26 borsydwa borsydwa Poziom 2 Posty: 3 Autor tematu Post #1 1684367 26 Lip 2005 21:26 Mam 1018 i po wgraniu softu zrobil sie czrno bialy. Sprawdzilem w ustawieniach wyjsc i kabel euro wszystko ok. Mam boota 17.1 Co robic??? Pomocy
#2 1685069 27 Lip 2005 01:46 km_serwis km_serwis Poziom 22 Posty: 449 Pomógł: 35 Ocena: 61 Pomocny post? (0) Post #2 1685069 27 Lip 2005 01:46 Wgrac inny soft i sprawdzic czy to wina oprogramowania
#3 1685307 27 Lip 2005 09:15 borsydwa borsydwa Poziom 2 Posty: 3 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 1685307 27 Lip 2005 09:15 Prubowalem i nici. Jest to samo, przy niekturych tylko wiecej dziala funkcji w ustawieniach wyjsc. Co robic
#4 1686300 27 Lip 2005 16:10 Techar Techar Poziom 17 Posty: 325 Pomógł: 18 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 1686300 27 Lip 2005 16:10 wgraj orginał soft i zobacz jak będzie ok to wiadomo że masz uwalnony soft.
#5 1686862 27 Lip 2005 20:18 borsydwa borsydwa Poziom 2 Posty: 3 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 1686862 27 Lip 2005 20:18 [Orginal nie wchodzi niestety. Mrygaja diody a potem wgralem nowy i dalej czarno bialao