Witam
Po 6 latach użytkowania w/w pralki, przyszedł mi do głowy pomysł oczyszczenia filtra odpływowego ( nie, nic się nie dzieje), ale nie mogę go wyjąć. Odkręca się ten biały korek, a czarny filtr zostaje w środku - jest nie do ruszenia za pomocą gołych rąk. Pewnie po latach " przespawał" się i...właśnie , jak go teraz wyjąć ? Macie jakiś sposób ?
Po 6 latach użytkowania w/w pralki, przyszedł mi do głowy pomysł oczyszczenia filtra odpływowego ( nie, nic się nie dzieje), ale nie mogę go wyjąć. Odkręca się ten biały korek, a czarny filtr zostaje w środku - jest nie do ruszenia za pomocą gołych rąk. Pewnie po latach " przespawał" się i...właśnie , jak go teraz wyjąć ? Macie jakiś sposób ?