logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Candy GO4 126 TXT - nie mogę wyjąć filtra

kicek1999 02 Maj 2017 14:28 9705 3
REKLAMA
  • #1 16449930
    kicek1999
    Poziom 12  
    Posty: 101
    Pomógł: 1
    Ocena: 11
    Witam
    Po 6 latach użytkowania w/w pralki, przyszedł mi do głowy pomysł oczyszczenia filtra odpływowego ( nie, nic się nie dzieje), ale nie mogę go wyjąć. Odkręca się ten biały korek, a czarny filtr zostaje w środku - jest nie do ruszenia za pomocą gołych rąk. Pewnie po latach " przespawał" się i...właśnie , jak go teraz wyjąć ? Macie jakiś sposób ?
    Candy GO4 126 TXT - nie mogę wyjąć filtra
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 16450796
    guciq
    Poziom 18  
    Posty: 206
    Pomógł: 24
    Ocena: 134
    Kombinerki lub szczypce i ile sił.Często nie wychodzi już w całości...Możesz ew. Wyjąć pompę i zalać na noc octem.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 16450860
    nares
    Specjalista AGD
    Posty: 8713
    Pomógł: 1515
    Ocena: 3381
    Trzeba wymontować pompę, odkręcić silnik i wybić delikatnie wkład filtra od drugiej strony.
  • #4 16450950
    kicek1999
    Poziom 12  
    Posty: 101
    Pomógł: 1
    Ocena: 11
    Serdecznie dziękuję za porady. Wystarczyły kombinerki i sporo siły. Dwie z czterech " wypustek" za które ciągnąłem z równoczesnym szarpaniem na boki się urwały, ale trzecia wytrzymała i filtr wyszedł...w środku masakra ;)
    Załączniki:
    • Candy GO4 126 TXT - nie mogę wyjąć filtra image.jpeg (320.9 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA