Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 250 - Komputer uruchamia się i ładuje dopiero po odłączeniu klawiatury

15 Cze 2017 13:22 315 1
  • Poziom 11  
    Witam. Mam laptopka HP 250 i ciekawy przypadek z nim. Otóż laptop nie ładuje akumulatora i nie uruchamia się, nic z nim się nie dzieje. Odłączenie taśmy od oryginalnej klawiatury powoduje, że laptop ładuje baterie normalnie uruchamia się a po podłączeniu zewnętrznej klawiatury USB można na nim normalnie pracować.

Moje pytanie jest takie, czy przyczyną nie działania laptopa jest klawiatura (raczej w to wątpię) czy też raczej uszkodzenie płyty głównej (chipset). Niestety nie mam podobnej klawiatury a nie chcę kupować innej gdyż jeżeli się okaże że to płyta główna nie znajdę dla niej zastosowania.
  • Spec od komputerów
    slimm napisał:

Moje pytanie jest takie, czy przyczyną nie działania laptopa jest klawiatura (raczej w to wątpię) czy też raczej uszkodzenie płyty głównej (chipset). Niestety nie mam podobnej klawiatury a nie chcę kupować innej gdyż jeżeli się okaże że to płyta główna nie znajdę dla niej zastosowania.

Żeby udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie należy podstawić inną klawiaturę lub tą przetestować testerem.
    Innej opcji nie ma.