Cześć.
No właśnie: jak wysłąć "coś" (grafika) z telefonu (tu: S-Ericsson T630) na drugi telefon (6100) za pośrednictwem iRDA? Gdy przystawię oba telefony koło siebie i wysyłam z SE, to następuje łączenie, zaczyna wysyłać i wywala komunikat, że "wysyłanie nieudane". W drugą stronę wogóle nie wiem jak wysłać.
Czy jedynym sposobem wysłania i odebrania czegokolwiek jest używanie komputera?
No właśnie: jak wysłąć "coś" (grafika) z telefonu (tu: S-Ericsson T630) na drugi telefon (6100) za pośrednictwem iRDA? Gdy przystawię oba telefony koło siebie i wysyłam z SE, to następuje łączenie, zaczyna wysyłać i wywala komunikat, że "wysyłanie nieudane". W drugą stronę wogóle nie wiem jak wysłać.
Czy jedynym sposobem wysłania i odebrania czegokolwiek jest używanie komputera?