Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alfa Mito B&M Blaupunkt - Bluetooth USB Music Audio Wireless Adapter coś pod

cross099 03 Lip 2017 12:13 1038 0
    cross099
    Poziom 10  
    Cześć

Szukam takiego cuda które przez port USB poda muzykę z bluetooth w moim telefonie. Chodzi o to że mam Alfe Romeo Mito z radiem Blaupunkt i systemem Blue And Me z portem USB i Bluetooth bez Jacka i jakimś tanim kosztem chciałbym wprowadzić muzykę z telefonu (Spotify Youtube) na nagłośnienie w samochodzie. Szukałem szukałem i problem że wszystkie odbiorniki potrzebują USB na zasilanie i Jacka na dzwięk a ja go nie mam. nie chciałbym też chyba montować zmieniarki wirtualnej w samochodzie bo to trochę rozbierania i zabawy i znalazłem coś takiego jak Musesonic Bluetooth USB Music Audio Wireless Adapter ogólnie zasada działania wydaje się być tym czego szukam czyli podpinam to pod USB łącze po bluetooth telefon wybieram w systemie audio port USB włączam muzykę i muzyka leci po USB z telefonu. Problem w tym że Musesonic jest już niedostępny a nie wiem za bardzo jak szukać czegoś podobnego bo wszystko jak już wspominałem ma port JACK potrzebny do działania. Macie jakieś pomysły żeby to ominąć? Jakieś produkty? Wiem ze w polsce można dostać urządzenie firmy Xenic i już to krok w dobrą stronę bo działa po USB tylko ale z integralną aplikacją przez co nie można puszczać przez to treści z internetu.

Ktoś zna namiary na podobny sprzęt?

Dzięki z góry i pozdrawiam