Czesc,
Mam taki problem:
Gdy próbuję uruchomic gre DIRT 4 wyskajkuje mi okienko z tekstem
"Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit w bibliotece"
Na początku był to problem z plikiem dll, a dokładniej plikiem steam_api64.dll.
Po zainstalowaniu i przeniesieniu pliku steam_api64.dll do folderu z grą wyskoczyło mi kolejne okienko włąśnie z nazwą "Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit w bibliotece"
Wie ktoś może jak to naprawić ?
Z góry dzięki
Mam taki problem:
Gdy próbuję uruchomic gre DIRT 4 wyskajkuje mi okienko z tekstem
"Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit w bibliotece"
Na początku był to problem z plikiem dll, a dokładniej plikiem steam_api64.dll.
Po zainstalowaniu i przeniesieniu pliku steam_api64.dll do folderu z grą wyskoczyło mi kolejne okienko włąśnie z nazwą "Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit w bibliotece"
Wie ktoś może jak to naprawić ?
Z góry dzięki