logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

DIRT 4 - Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit

Depawek 24 Lip 2017 20:43 2157 0
REKLAMA
  • #1 16606164
    Depawek
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Czesc,
    Mam taki problem:
    Gdy próbuję uruchomic gre DIRT 4 wyskajkuje mi okienko z tekstem
    "Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit w bibliotece"
    Na początku był to problem z plikiem dll, a dokładniej plikiem steam_api64.dll.
    Po zainstalowaniu i przeniesieniu pliku steam_api64.dll do folderu z grą wyskoczyło mi kolejne okienko włąśnie z nazwą "Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit w bibliotece"
    Wie ktoś może jak to naprawić ?
    Z góry dzięki :)

    DIRT 4 - Nie znaleziono punktu wejscia procedury SteamInternal_Contextlnit
  • REKLAMA
REKLAMA