Witam!
Nie mogę zalogoać słuchawki gigaset 2000c do bazy gigaset 3010.Logowałem według instrukcji zamieszczonej na elektrodzie.Słuchawka ta na początku wyłączała sie.Jednak po przelutowaniu procka,przemyciu izopropanolem i wygrzaniu Słuchawka przestała sie wyłaczasc,lecz nie mogę jej teraz zalogować.Co może być przyczyną tej usterki?Po nizej zamiesciłem opis logowania.
Nie mogę zalogoać słuchawki gigaset 2000c do bazy gigaset 3010.Logowałem według instrukcji zamieszczonej na elektrodzie.Słuchawka ta na początku wyłączała sie.Jednak po przelutowaniu procka,przemyciu izopropanolem i wygrzaniu Słuchawka przestała sie wyłaczasc,lecz nie mogę jej teraz zalogować.Co może być przyczyną tej usterki?Po nizej zamiesciłem opis logowania.