#1 1700576 02 Sie 2005 16:25 diablowk diablowk Poziom 12 Posty: 15 Pomógł: 1 Autor tematu Post #1 1700576 02 Sie 2005 16:25 Posiada ktoś solucje na wyrwane pady przy włączniku ?? jakies obejscie ?
#2 1700584 02 Sie 2005 16:28 fifii69 fifii69 Poziom 29 Posty: 1033 Pomógł: 141 Ocena: 15 Pomocny post? (0) Post #2 1700584 02 Sie 2005 16:28 stary z choinki się urwałeś? jest już obszerny temat na elektrodzie poświęcony temu programowi i telefonom SE wystarczy poszukać kilka tematów niżej