Witam,
Mam pewien mały problem, gdyz padła mi płyta główna w moim compaqu m700 (pII 366 MHz) Chcę teraz wymienić na nową z mocniejszym prockiem ale mam problem czy ta "nowa" płyta gł będzie poprawnie obsługiwać moja matrycę 13 cali i czy taka płyta spokojnie zmieści się w mojej obudowie. Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje
pozdrówka
Mam pewien mały problem, gdyz padła mi płyta główna w moim compaqu m700 (pII 366 MHz) Chcę teraz wymienić na nową z mocniejszym prockiem ale mam problem czy ta "nowa" płyta gł będzie poprawnie obsługiwać moja matrycę 13 cali i czy taka płyta spokojnie zmieści się w mojej obudowie. Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje
pozdrówka