Witam.
Ostatnio męczę się z Orange gdyż nie potrafią dostarczyć mi Internetu takiego jakiego oczekuję. Skarżą się na warunki techniczne linii. Według mnie to czysta manipulacja. Według mnie Orange celowo ogarnicza prędkość. Podaję niżej parametry linii.
Przy rozmowie z „technikiem" dowiedziałem się również, że odleglość od centrali to 6km.
Jaka jest w przybliżeniu realna prędkość Internetu, którą można na tym osiągnąć. Czy Orange specjalnie zaniża paramertry linii?
Ostatnio męczę się z Orange gdyż nie potrafią dostarczyć mi Internetu takiego jakiego oczekuję. Skarżą się na warunki techniczne linii. Według mnie to czysta manipulacja. Według mnie Orange celowo ogarnicza prędkość. Podaję niżej parametry linii.
Prędkość synchronizacji DSL w górę
951 Kb/s
Prędkość synchronizacji DSL w dół
1528 Kb/s
Margines szumu w dół
13.0 dB
Przy rozmowie z „technikiem" dowiedziałem się również, że odleglość od centrali to 6km.
Jaka jest w przybliżeniu realna prędkość Internetu, którą można na tym osiągnąć. Czy Orange specjalnie zaniża paramertry linii?