Witam,
Posiadam chłodziarkę, która wykorzystuje starter Danfoss 103N0021, ale mam problem z podłączeniem odpowiednio okablowania do niej. Próbowałem różnego podłączenia wg. zdjęć znalezionych w internecie, ale za każdym razem wywalało korki po podłączeniu. Jeśli ktoś mógłby powiedzieć jak należy poprawnie podłączyć kable byłbym bardzo wdzięczny.
Tak wygląda starter umieszczony w agregacie:
Kabel chłodziarki:
Kabel prądowy:
Pozdrawiam
Posiadam chłodziarkę, która wykorzystuje starter Danfoss 103N0021, ale mam problem z podłączeniem odpowiednio okablowania do niej. Próbowałem różnego podłączenia wg. zdjęć znalezionych w internecie, ale za każdym razem wywalało korki po podłączeniu. Jeśli ktoś mógłby powiedzieć jak należy poprawnie podłączyć kable byłbym bardzo wdzięczny.
Tak wygląda starter umieszczony w agregacie:
Kabel chłodziarki:
Kabel prądowy:
Pozdrawiam