logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gry się zacinają na komputerze z Pentium 4, Radeon 9200, 512MB RAM, Windows XP

03 Sie 2005 23:02 1281 3
REKLAMA
  • #1 1704522
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #2 1704595
    Orochimaru
    Poziom 31  
    Posty: 1198
    Pomógł: 170
    Ocena: 531
    Witam.
    Co do Simów 2 to na moim Duronie1800, 512RAM, Radeon 9500@9700, jak ustawię 1024x768 full detali to też się tnie.
    W twojej konfiguracji wąskie gardło to Radeon 9200, niestety te karty mają wydajność co najwyżej przeciętną.
    Po wymianie na powiedzmy 9600 PRO od razu poczujesz rużnicę.
  • REKLAMA
  • #3 1705075
    halif
    Poziom 27  
    Posty: 860
    Pomógł: 70
    Ocena: 15
    Może i masz zainstalowanego DirectX 90.c, ale karta jest zgodna ze standardem 8.0. Więcej z niej nie wyciśniesz. Ogólnie komputer nie jest zbyt mocny, ale po odpowiednim posprzątaniu systemu i skonfigurowaniu może jeszcze pochodzić. Zobacz czy na pewno masz powłączane w BIOSie cachowanie systemu i video. Posprzątaj system, przeskanuj go antywirem i jakims programem antyawarowym. Zadbaj o właściwy plik wymioany (a wcześniej upewnij się ze dysk pracuje we wlasciwym trybie). Sprawdź, czy taśma do dysku jest 80-o pinowa, a dysk chodzi w trybie DMA. Pomysłów jest dużo, przede wszystkim zacznij od higieny systemu :) a tak btw to nie spodziewaj się, że Twój komputer udźwignie wszystko co wyjdzie...
  • #4 1706128
    Platon
    Poziom 42  
    Posty: 9185
    Pomógł: 744
    Ocena: 169
    halif - opcje w biosie o ktorych piszesz maja zastosowanie tylko w trybach tekstowych/graficzych DOS'u, i na windowsa i predkosc komputera nie maja wplywu.
REKLAMA