Witam.
Panowie, mam problem z ETS 2. Od jakiegoś czasu gdy jadę, albo przesuwam kamerę, występuje takie zjawisko jak nazdjtu zdjęciu. Podałem przykład na barierkach, ale tak jest na wszystkim. Chyba, że coś sobie pryblize przybliżę, wtedy wraca do normy, a tak to jest nie wyrźnie niewyraźne. Powiedzcie co mam zrobić?.
Poprawiłem pisownię. Dbaj o nią.
RADU23
Panowie, mam problem z ETS 2. Od jakiegoś czasu gdy jadę, albo przesuwam kamerę, występuje takie zjawisko jak na
Poprawiłem pisownię. Dbaj o nią.
RADU23