Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP EliteBook 8570p nie wykrywa modułu BlueTooth

03 Wrz 2017 20:04 1284 3
  • Poziom 23  
    Witam.
    Miałem problem z laptopem jak w/w, że nie wykrywał mi modułu BlueTooth, pomimo, że w BIOS był włączony, ale w menadżerze urządzeń Windows go nie wyświetlał. Moduł ten firmy Broadcom BCM92070 ma podczas bootowania laptopa ładowane firmware i jak go nie załaduje to Windows go nie wykrywa. Z jakiś niewyjaśnionych powodów po jakim czasie firmware nie było ładowane a co za tym idzie moduł BT nie działał. Udało mi się znaleźć w internecie rozwiązanie, które może zaoszczędzić czas użytkownikom z tym lub podobnym problemem. U mnie pomogło w BIOS przywrócenie ustawień domyślnych (restore default) i BT znowu zaczął działać. :-)
  • Poziom 23  
    Dzięki za linka, znam, korzystam. :-)
    Jeżeli laptop "nie widzi" modułu BT to żadne sterowniki nie pomogą. :-)

Proszę nie cytować w całości postów poprzedzających.
    RADU23
  • Poziom 22  
    HP to z reguły wredne kompy kolejność instalowania sterowników urządzeń ma znaczenie, chipset 1. magistrala 2. sterowniki HDD 3 (czasem). dobrze jest pobrać opis sterowników i kolejność instalacji, w swoim miałem kłopot z podczerwienią pobrałem jakiś ogólny z netu. Po zainstalowaniu zablokował mi chyba ze 20 portów com, menedżer urządzeń pokazał, pół dnia odinstalowywałem. sprawdz tam może dojdziesz co go przejęło że go nie widzi.

Admin bez punktów proszę.