mam problemik w tvc tevion tv9.6 miałem uszkodzony wsad - wgrałem nowy .Telewizor działa - ale był za wąski .Wszedłem w service mode i ustawiłem ,ale gdy rozciągnełem pion u góry mi zawija i są od góry paski kolorowe.
podstawiłem wszystkie elki w pionie,tda 8177f i to samo.
ale jak wszedłem w service mode i przełączyłem na tryb 16/9 to był oczywiście za szeroki w poziomie ale w pionie nie zawijał.
może ktoś wie co z nim jest
pozdrawiam
podstawiłem wszystkie elki w pionie,tda 8177f i to samo.
ale jak wszedłem w service mode i przełączyłem na tryb 16/9 to był oczywiście za szeroki w poziomie ale w pionie nie zawijał.
może ktoś wie co z nim jest
pozdrawiam