Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B6 nie zamykają się drzwi od kierowcy

09 Wrz 2017 18:19 1899 4
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z drzwiami. otóż po zamknięciu samochody pilotem drzwi od kierowcy nie zamykają się, reszta dzwi się zamyka. przestał działać panel sterujący szybami oraz ten panel od zamykania drzwi od środka,, we wszystkich dzwiach nie można otworzyć okien. ponad to swietliki we wewnątrz auta cały czas się palą w pozycji otwieranych drzwi gdyz drzwi są zamknietę.

sprawdziłem bezpieczniki wszystkie są dobre..czy to centralka drzwi padła czy też jest jakiś przekaźnik który mogł ulec awarji.
    Paweł
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 43  
    Witam .Niech kolega sprawdzi wiązkę te która idzie w gumowej osłonie w przednich dziwach łączących się ze słupkiem od kierowcy a na pewno znajdzie się kilka przewodów przedartych lub zasiedziałych które się ukruszyły z powodu korozji.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    przewody sprawdziłem, zauważyłem , że pulpicie od zamykania szyb czasami zapala się lampa pomaraczowa na przycisku od blokowania szyb pasazerówAudi A4 B6 nie zamykają się drzwi od kierowcy
  • Poziom 43  
    Rozebrać i sprawdzić co jest z tym sterowaniem?
  • Poziom 34  
    Trzeba zajrzeć pod dywan na moduł komfortu, a nie kombinować.