Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer dla muzyka + karta muzyczna

pytlowany1 11 Wrz 2017 20:21 249 7
  • #1 11 Wrz 2017 20:21
    pytlowany1
    Poziom 15  

Witam, jeśli są tutaj znawcy tematu to proszę o polecenie komputera dla muzyka w kwocie około 3 tys zł.
    Komputer będzie wykorzystywany jako narzędzie do nagrywania utworów z wokalem, przy pomocy wpiętego keyboardu i mikrofonu.
    Na pewno karta muzyczna (co polecacie?) niezintegrowana z płytą główną i możliwość wpięcia swojej starej karty graficznej Asus Radeon.
    Wolałbym jakiś firmowy niż składak, bo poprzednim razem jak kupowałem zwykły składak, w firmie mi włożyli uszkodzoną płytę główną, wolałbym żeby był zaplombowany albo dobra markę składaka albo zaplombowany i wtedy karta muzyczna usb?

Pozdrawiam
    pytlowany

• #2 11 Wrz 2017 20:46
    paszczakq
    Poziom 15  

Jeśli do obróbki to poszukaj DELL-a HP nawet wersji biurkowej SFF . Procek i5 . Karta E-MU . Tyle z szybkiej rozmowy z kimś co się zajmuje tematem .

• #4 11 Wrz 2017 21:18
    paszczakq
    Poziom 15  

Też można . Opcjonalnie jakiś audiotrak prodigy . Lepiej niech się jednak zawodowiec wypowie . Bo czasem można za nieduże pieniądze coś fajnego mieć .

• #5 11 Wrz 2017 22:18
    pytlowany1
    Poziom 15  

Ale ty stare karty mi podajesz - wolałbym coś na PCI-express...

• #6 12 Wrz 2017 15:54
    paszczakq
    Poziom 15  

X-Fi Titanium na PCIE jest . Trochę szumów na oscyloskopie miałem , może to od zasilania szło albo z powodu obecności obok karty graficznej .

• #7 12 Wrz 2017 16:58
    3016140
    Usunięty  

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson