Wystarczy standardowy pilot i następująca procedura (znana ze starszych modeli):
1) wybierz program 91
2) ustaw ostrość no minimum i wyjdź z MENU
3) w odstępstwach krótszych niż 2 sekundy naciskaj kolejno: CZERWONY->ZIELONY->MENU
Wyjście klawiszem StdBy
Jakby co, to mam jego pełną serwisówkę - zajrzyj na PW