potrzebuje pomocy
na poczatku bylo takie uszkodzenie ze faxy przychodzace drukowal tylko 1 strone a potem sie wieszal ( jako drukarka nie bylo problemu)
oddano do serwisu Canona bo do wymiany byl tez podajnik
po powrocie z serwisu ( miesiąc testow i powiedzieli ze cos z elektronika i sie nie oplaca) fax nie dziala nawet jako drukarka
przyjmuje do drukowania, ale wychodzi czysta kartka i zacina ja w grzałce
wyciagam ale kartka i tak jest czysta,
co zepsuli w serwisie? i jak to naprawic?
chcialem zrobic test formattera ale nie ma zadnego przycisku
na poczatku bylo takie uszkodzenie ze faxy przychodzace drukowal tylko 1 strone a potem sie wieszal ( jako drukarka nie bylo problemu)
oddano do serwisu Canona bo do wymiany byl tez podajnik
po powrocie z serwisu ( miesiąc testow i powiedzieli ze cos z elektronika i sie nie oplaca) fax nie dziala nawet jako drukarka
przyjmuje do drukowania, ale wychodzi czysta kartka i zacina ja w grzałce
wyciagam ale kartka i tak jest czysta,
co zepsuli w serwisie? i jak to naprawic?
chcialem zrobic test formattera ale nie ma zadnego przycisku