Witam mam problem z rozpoznaniem producenta / modelu sterownika od mojej bramy i co dalej? z tym zrobic???? na plycie nic nie da sie odczytac
Dolaczam zdjecia oczywiscie - moze ktos sie orientuje ?
ps.ten "bezpiecznik" to nie moje dzieło
Dolaczam zdjecia oczywiscie - moze ktos sie orientuje ?
ps.ten "bezpiecznik" to nie moje dzieło