Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opera Facebook nie działa poprawnie Youtube i płatności

20 Lis 2017 19:01 735 1
  • Poziom 10  
    Witam Serdecznie

Otóż mam 2 problemy do rozwiązania :

1. Używam przeglądarki Opera - jakiś czas temu zniknął mi na Facebook'u kompletnie pasek aktywności użytkowników znajomych itd. Po prawej stronie mam liste dostępnych osób, jednak w żaden sposób nie mogę włączyć listy aktywności moich znajomych. Ponoć jest jakaś ikonka funkcja ale u mnie ta ikona zwyczajnie nie widnieje ani nie znalazłem żadnej funkcji by włączyć ten pasek aktywności.

Sprawdzałem na przeglądarce Firefox - to samo nie ma żadnej opcji ikony.

Czy ktokolwiek wie jak przywrócić ten pasek aktywności czy już do końca mojego konta się tego zrobić nie da ??? Czytałem różne fora ale odpowiedzi linku cokolwiek - nic nie znalazłem konkretnego.

2. Youtube - Jestem Youtuberem z zajawki sporadycznie coś wrzucam na mój kanał mam wszystko pod kanał podpięte tj. AdWords,Analytics,Adsense - na moim koncie Adsense nazbierała się fajna suma pieniędzy za reklamy wyświetlane na moich filmach.

Od dłuższego czasu nie zwracałem na to uwagi, bo ustawiłem dość wysoki dolny próg do kwoty , którą można wypłacic rzędu 1000 złotych i teraz mam zarobki, które już ten próg przekraczają.

Z tego co wyczytałem to Google ma mi samo przelać pieniądze ?? czy mam to jakoś manualnie uruchomić - wypłatę ?? Panel Adsense jest bardzo ubogi i praktycznie poza limitem kwoty do wypłaty nie ma tam żadnych opcji manulanych wypłat nic.

Kiedy i czy w ogóle Google przeleje mi pieniądze??? Czy ktoś zajmuje się może Youtubem i ma jakieś sensowne wyświetlenia i ma te wypłaty i mógłby napisać jak to wygląda ??? Ile się czeka ?? Jak się uruchamia te wypłaty i czy Google je samo uruchomi??

Czytałem przewodnik GOOGLE to pisze, że 21 dnia miesiaca sa uruchamiane wypłaty niby - nie wiem czemu na moim kanale Youtube dzisiaj wcale nie działa "Analytics", a jak wchodzę na zakładkę "Wyświetl płatności" co wczoraj jeszcze działało - dzisiaj wyskakuje coś takiego :

"Przepraszamy, żądana operacja nie może zostać wykonana. Nasi programiści zostali powiadomieni o problemie i będą próbowali go rozwiązać."

Nigdy wcześniej nie robiłem wypłat, bo stwierdziłem, ze jak mam wypłacac kase z kanału to albo na nowy procesor do komputera albo wcale no i teraz tak mysle, ze moze sobie wyplace i wreszcie zamowie ten i5 8400, ktory jest dla mnie taki ładny amerykański. :)))

A Google na dzien przed wyplata ewidentnie cos grzebie w moim kanale i Adsensie - akurat w zakladkach swiadczacych o zarbkach mojego kanalu.

Jakis Youtuber powie o co kaman ??? Moj kanal ma okolo 1 mln wyswietlen na miesiac, wiec fajnie by bylo dostac wreszcie jakies pierwsze pieniadze.

W sumie to tyle dzieki za ewentualna pomoc.
  • Poziom 10  
    Sprawa Youtube rozwiązana - Google dzisiaj wysłało mi przelew ELIXIR - dojdzie za 5-6 dni roboczych.

Czy ktokolwiek jest w stanie pomóc mi z tym paskiem aktywnosci na Facebooku ?????

Byłbym wdzięczny - próbowałem przeinstalowywać przegladarki Chrome Firefox Opera - nic nie daje czyściłem cookies (ciasteczka) nic nie daje.

Da się cokolwiek jeszcze zrobić ????